AP-08

35 000 Kč
Skladem

AP-08 je vysoce kvalitní úpravna vody, která je vhodná pro domácnosti i pro dvě odběrná místa. V několika stupních čistí a filtruje vodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úpravna vody AP-08 je  úpravna vody pro domácnosti od španělského výrobce, která je vhodná svým použitím i pro dvě odběrná místa. Vyznačuje se vysokou kvalitou a spolehlivostí jednotlivých komponentů. Tento typ úpravny je jedinečný díky zpětné mineralizaci, senzoru kvality vody, vysoké účinnosti (až 98%), vlhkostnímu čidlu, posilovacímu čerpadlu a svému kompaktnímu designu. 

AP-08 se vyznačuje 5-stupňovým filtračním systémem zakončeným  UV lampou s germicidní zářivkou Philips. Díky použití nejkvalitnějších materiálů je úpravna maximálně spolehlivá a při dodržováni pravidelného servisu Vám bude sloužit mnoho let.

Mechanické předfiltry zachycují plovoucí nečistoty a drobné částečky rzi, písku a dalších nečistot z vodovodního řadu nebo studně. Částečky větší jak 5 mikrometrů se zachytávají na těchto filtrech se 100% účinností.

Filtr s aktivním uhlím pohlcuje mnoho chemických látek a sloučenin jako například chlór, pesticidy, trihalomethany a další. Aktivní uhlí také odstraňuje  nepříjemné pachy a zlepšuje výrazně chuť vody. .

Polopropustná membrána  odstraňuje z vody většinu nežádoucích látek včetně solí, dusičnanů, virů a bakterií a to až s 98% účinností.

Remineralizační filtr zpětně dodává do vody minerální látky.

UV - lampa s 9 Wattovou germicidní zářivkou Philps zajišťuje absolutní bakteriologickou ochranu.

Oproti tradičním systémům  má AP - 08 výrazný technologický náskok především díky:

  • senzoru hlídajícím kvalitu upravené vody
  • vlhkostnímu čidlu
  • sytému úspory vody
  • výstupnímu kohoutku z broušené nerezové oceli s keramickou vložkou

 

šířka - délka - výška [mm] 250 - 390 - 430
produkce vody za 1 den [litry] 180
účinnost membrány 95 - 98%
teplota vstupní vody [°C] +2 až +38
maximální spotřeba [Watt] 12
objem zásobníku [litry] 10

Doplňkové parametry

Kategorie: NABÍDKA
Záruka: 2 roky